Органски барлоти грав

250,00 ден

(1 customer review)

Шарен грав со Богат извор е на молибден, фолна киселина, протеини, витамин Б1 и витамин Б6, како и бакар, фосфор, железо, магнезиум, манган и калиум.

✓ Сертифициран органски производ

Количина

600 g

Количина

600 g

1 review for Органски барлоти грав

  1. Litra

    1

Add a review

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Слични производи