Мармалад КАЈСИЈА од органска кајсија

200,00 ден

Мармалад КАJСИЈА – домашно направен од органски кајсии без додаток на шеќер.

✓ Сертифициран органски производ

Количина

330 g

Мармалад КАЈСИЈА – домашно направен од органски кајсии без додаток на шеќер.

 

 

 

Количина

330 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мармалад КАЈСИЈА од органска кајсија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Слични производи